Nagrade
Nagrada
(občinstva)
za najboljši film
(celovečerni, evropski)
Angers Festival - Premiers Plans
Rok Biček
Triglav film (II)
Razredni sovražnik (2013)
Nagrada
(občinstva)
za najboljši film
CinEast - Central and Eastern European Film Festival
Mitja Okorn
Gigant Films
Planeta Singli (2016)
Posebni zlati dinozaver
(žirije)
za najboljšo šolo
(evropski)
Etiuda&Anima International Film Festival
Matevž Luzar
UL AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
Prezgodaj dva metra spodaj (2006)
Viktor
(žirije)
za kulturno-umetniško, dokumentarno ali igrano televizijsko oddajo
Akademija viktor
Maja Weiss
Cesta bratstva in enotnosti (1999)
posebna omemba
(študentske žirije)
-------
Mostra delle Scuole Europee di Cinema
Miha Mlaker
UL AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
Elektro-Orson (2003)
Bronasta palma
(žirije)
-------
Mostra de València - Cinema del Mediterrani
Andrej Košak
Outsider (1997)
posebna nagrada
(žirije)
za najboljši prizor
Spirit of Fire
Jan Cvitkovič
Staragara
Odgrobadogroba (2005)
Zlata rola
za nadpovprečno število gledalcev v kinematografski distribuciji
DSFU - Društvo slovenskih filmskih ustvarjalcev
Kolosej kinematografi
Miha Hočevar
Cinemania group (II)
Gremo mi po svoje (2010)
Prešernova nagrada Univerze v Ljubljani
(univerzitetna)
za montažo
UL - Univerza v Ljubljani
Kristian Božak Kavčič
Nihče ni rekel, da te moram imeti rad (2019)
Vesna
(žirije)
za najboljši film
(študijski)
FSF - Festival slovenskega filma
Florijan Skubic
UL AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
Ko bom jaz umrl, bo en majhen pogreb (2003)
posebna omemba Mlada čebula
(žirije)
za mladega ustvarjalca/ustvarjalko
MakeDOX
Marija Zidar
Odpuščanje (2021)
Prešernova nagrada
(državna)
za literarno delo
Ministrstvo za kulturo Republike Slovenije
Beno Zupančič
Sedmina (1969)
tretja nagrada
(žirije)
za najboljši film
SEF festival - Festival studentskih etnografskih filmova
Manca Filak
Ethnocinema
Tobačni spomini (2020)
Badjurova nagrada
(strokovna)
za vrhunske dosežke na filmskem področju
DSFU - Društvo slovenskih filmskih ustvarjalcev
Franci Slak
Nagrada
(žirije)
za najboljši film
(kratki, mednarodni)
Burgenländische Filmtage Borderline
Milena Olip
UL AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
Libero (2006)
Zlata rola
za nadpovprečno število gledalcev v kinematografski distribuciji
DSFU - Društvo slovenskih filmskih ustvarjalcev
Kolosej kinematografi
Branko Đurić (I)
Creativa
Kajmak in marmelada (2002)
posebna omemba
(žirije)
-------
(kratki)
FeKK - mednarodni festival kratkega filma v Ljubljani
Kukla
Sestre (2021)
Nagrada
(žirije)
za montažo
NIFF - Noida International Film Festival
Rožle Bregar, Miha Čelar, Gregor Kocjančič, Urban Potočnik
Mama je ena sama (2014)