Nagrade
Vesna
(žirije)
za najboljši film
(video-art)
FSF - Festival slovenskega filma
Ema Kugler
Homo Erectus (2000)
Nagrada
(žirije)
za plakat filma
AIFF - Anatolia International Film Festival
Igor Barišič
Vsi proti vsem (2019)
Štigličev pogled
(stanovska)
za režijo
DSR - Društvo slovenskih režiserjev
Špela Čadež
Nočna ptica (2016)
Zlato jabolko
(občinstva)
za najboljši film
BHFF - Bosnian-Herzegovinian Film Festival New York
Ines Tanović
Sarajevo Dokument
Naša svakodnevna priča (2015)
Srebrna nagrada
(žirije)
-------
(celovečerni)
Wallachia International Film Festival
Ven Jemeršić
Stoletje sanj (2019)
Vesna
(žirije)
za montažo
FSF - Festival slovenskega filma
Milan Milošević (II), Jurij Moškon
Hvala za Sunderland (2012)
Grossmannovo priznanje
(akademije)
za kratko zgodbo
UL AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
Julija Nemec
Nagrada
(žirije)
za najboljšega igralca/igralko
(ženska)
Las Palmas de Gran Canaria International Film Festival
Snežana Bogdanović
Šavovi (2019)
Zlata rola
za nadpovprečno število gledalcev v kinematografski distribuciji
DSFU - Društvo slovenskih filmskih ustvarjalcev
Kolosej kinematografi
Mitja Okorn
Listy do M. (2011)
Nagrada
(žirije)
za najboljši film
(dokumentarni)
Aphrodite Film Awards
Ven Jemeršić
Stoletje sanj (2019)
nagrada mladega občinstva CMCAS
(mladega občinstva)
za najboljši film
(celovečerni)
CMCAS - Caisse Mutuelle Complémentaire d'Action Sociale
Vinko Möderndorfer
Predmestje (2004)
diploma Yu-Asifa
(žirije)
za najboljši film
(animirani)
FEST Belgrade
Zvonko Čoh, Milan Erič
E-Motion film
Socializacija bika? (1998)
posebna nagrada Metod Badjura
(žirije)
za mladega ustvarjalca/ustvarjalko
Teden domačega filma
Mile Vilar
Drugi krog (1985)
prva nagrada
(žirije)
za najbolj obetavnega študenta
Filmschoolfest Munich
Sašo Podgoršek
UL AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
Koza je preživela (1991)
Vila
(žirije)
za najboljši film
(celovečerni)
TFF - Tuzla Film Festival
Srdan Golubović
Filmska kuča Baš Čelik
Otac (2020)
Zlata ptica
(strokovna)
za najboljši film
Liberalna akademija
Slavko Hren
UL AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
Bitka (1981)
Nagrada
(žirije)
za fotografijo
(dokumentarni)
SEEfest - South East European Film Festival
Brand Ferro
Moj narobe svet (2016)
Nagrada
(žirije)
za najboljšega igralca/igralko
(mednarodni)
FIFF - Fajr International Film Festival
Leon Lučev
Rudar (2017)
Nagrada
(žirije)
za najboljšega igralca/igralko
(ženska)
LIFFE - Leskovački internacionalni festival filmske režije
Nataša Dorčić, Ksenija Marinković, Doris Šarić-Kukuljica
Lada Kamenski (2018)