Nagrade
posebna nagrada
(žirije)
-------
DHF - Dani hrvatskog filma
Marko Šantić
Jaka produkcija
Marko (2021)
Nagrada
(občinstva)
za najboljši film
Filmski festival SHOTS
Martin Draksler
UL AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
Maks (2021)
Nagrada
(žirije)
za glasbo
FLIF - Festival ljubiteljskega igranega filma
Neža Dobrovoljc, David Nik Lipovac
Pod okriljem (2019)
nagrada LOK
(stanovska)
za izjemno plesno stvaritev na filmskem in AV področju
DSI - Društvo slovenskih avdiovizualnih igralcev
Circulat (2016)
Nagrada
(žirije)
za najboljši film
(evropski, neodvisni)
ÉCU - The European Independent Film Festival
Dušan Kastelic
Bugbrain Inštitut za animacijo
Celica (2017)
Nagrada
(žirije)
za najboljšega igralca/igralko
(moški)
Moveast International Film Festival Pécs
Gregor Baković
Odgrobadogroba (2005)
Zlato kolo
(žirije)
za najboljši film
Somnakajeskiri Rota
Maja Kocjan, Veronica Mota Galindo, Dženi Rostohar, Janina Tesch, Ayar Zandi
DZMP - Luksuz produkcija
Ženski pogovori (2007)
Zlata rola
za nadpovprečno število gledalcev v kinematografski distribuciji
DSFU - Društvo slovenskih filmskih ustvarjalcev
Kolosej kinematografi
Miha Hočevar
Cinemania group (II)
Gremo mi po svoje 2 (2013)
posebna diploma
(žirije)
-------
(dokumentarni)
Listapad - Minsk International Film Festival
Kukla
UL AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
Moje ime je ogledalo (2013)
Nagrada
(žirije)
za najboljšega igralca/igralko
(ženska)
FLIF - Festival ljubiteljskega igranega filma
Brina Vozelj
Ita (B)rina (2018)
Nagrada
(žirije)
za najboljši film
(delavnica)
Grossmannov festival fantastičnega filma in vina
Áron Horváth Botka
Kačja Kri II (2015)
priznanje Metod Badjura
(žirije)
za igro
Teden domačega filma
Majda Potokar
Trije prispevki k slovenski blaznosti (1983)
Grand Prix
(žirije)
za najboljši film
FeKK - mednarodni festival kratkega filma v Ljubljani
David Paige
Harnessing (2023)
Nagrada
(žirije)
za najboljši film
(kratki)
Bucharest Short Film Festival
Gregor Božič
UL AGRFT - Akademija za gledališče, radio, film in televizijo
Hej, tovariši (2006)
priznanje Metod Badjura
(žirije)
za igro
Teden domačega filma
Branko Miklavc
Moj premalo slavni stric (1986)
Grand Prix
(žirije)
za najboljši film
FGF - Festival gorniškega filma
Rožle Bregar
Leeway Collective
Ena za reko: Zgodba Save (2022)
Iris
(stanovska)
za fotografijo
(videospot)
ZFS - Združenje filmskih snemalcev Slovenije
Dejan Ulaga
Zvezdana Novaković ZveN / Čaralice, feat. Vlado Kreslin ~ Odi dežek (2023)